Hodinky TOMMY HILFIGER - všechny hodinky v nabídce

 
 
 
Hodinky > TOMMY HILFIGER
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Podle ceny
 
 
Hodinky TOMMY HILFIGER

Více než 20 let můžeme na trhu obdivovat hodinky značky Tommy Hilfiger. Americké kolekce představují cool design ve sportovním americkém stylu. Celý svět zná značku Tommy Hilfiger, která kromě světa hodinek představuje významné jméno i ve světě oblečení a doplňků. Právě Tommy Hilfiger, jako dítě hodináře, vyrůstal "mezi hodinkami" a bylo jen otázkou času, kdy vytvoří svou vlastní kolekci. Jeho talent a smysl pro ztvárnění starodávné klasiky v novém svěžím podání mu splnili tento sen. Kromě přesnosti a spolehlivosti se Hilfiger snažil o vykreslení amerického "looku" a právě to ho proslavilo po celém světě. V roce 1999 podepsal exkluzivní licenční smlouvu s Movado Group, světoznámou hodinářskou firmou, pro kterou celosvětově navrhuje a distribuuje hodinky značky Tommy Hilfiger.
 

 
 


Hodinky TOMMY HILFIGER - všechny hodinky v nabídce

Seřadit podle: Řadit sestupně
 
TOMMY HILFIGER TH1781362 Ainsley

TOMMY HILFIGER TH1781362 Ainsley

Dámské hodinky TOMMY HILGIGER TH1781362 Ainsley s kulatým ciferníkem v bílé barvě, který je zvýrazněn velkými arabskými číslicemi a indexy,. Zllatené nerezové pouzdro vkusně doplňuje bílý kožený řemínek. Odolné vůči vodě během běžného nošení.

5.740 Kč
 
TOMMY HILFIGER TH1790897

TOMMY HILFIGER TH1790897

Pánské hodinky TOMMY HILGIGER TH1790897 s jednoduchou datumovkou na pozici 3. Jedinečný model od značky Tommy Hilfiger v nerezovém pouzdře s černou IP úpravou. Hodinky kompletuje hnědý kožený řemínek a kvalitní minerální sklíčko. WR 50m.

5.740 Kč
 

 
 
Hodinky od autorizovaného prodejce

Hodinky pánské, dámské a dětské od renomovaných zn. jako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Timex, Esprit ... Výhodné ceny, akční nabídky na hodinky , vlastní obchodní prostory, poštovné zdarma, bonusy ... Všechny značky hodinek od autorizovaných distributorů, 100% garance originality!