Hodinky PUMA - všechny hodinky v nabídce

 
 
 
Hodinky > PUMA
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Podle ceny
 
 
Hodinky PUMA

Puma představuje jednu ze značek, takzvaných Trendsetter - tj. značek, které udávají trend a styl nové módy. Původně vznikla značka na výrobu obuvi, ale dnes se její sortiment mnohem víc rozšířil. Zajímavostí je, že za vznikem značky Puma stojí dva bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi, a právě Adolf stál za vznikem jiné, dnes velmi konkurenční, sportovní ikony Adidas. Již od roku 1924 se datuje historie značky, ale svůj největší triumf zaznamenala v roce 1936, kdy americký sprinter Jesse Owens vyhrál v Puma obuvi čtyři zlaté olympijské medaile. Jejich sláva byla dokonale odstartována. Puma pokračovala iv ostatních odvětvích a dnes ve svých kolekcích hodinek spojuje vše, co dnešní doba žádá - akční životní styl, módu a výjimečnost. Vkusně kombinuje různé prvky, technické parametry a samozřejmě design.
 

 
 


Hodinky PUMA - všechny hodinky v nabídce

 
PUMA PU103461002 ULTRASIZE Metal Silver
AkciaSkladem

PUMA PU103461002 ULTRASIZE Metal Silver

Pánské hodinky PUMA PU103461002 ULTRASIZE Metal Silver mají stříbrný ciferník s černými ručičkami, indexy a výrazným logem Puma. Náramkové hodinky z ušlechtilé oceli, které jsou obzvláštnené chráněnou korunkou na jejich levé straně. WR 100m

2.800 Kč 3.290 Kč
 

 
 
Hodinky od autorizovaného prodejce

Hodinky pánské, dámské a dětské od renomovaných zn. jako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Timex, Esprit ... Výhodné ceny, akční nabídky na hodinky , vlastní obchodní prostory, poštovné zdarma... Všechny značky hodinek od autorizovaných distributorů pre SR a ČR, 100% garance originality! Neváhejte nás kontaktovat i telefonicky na 737 075 514.