Info

 
 
 
Hodinky > Info
 

Proč nakupovat u nás

* Zabýváme se prodejem hodinek více než 10 let.

* Kolekce hodinek jsou pravidelně aktualizovány a nové modely velmi rychle v nabídce, ihned po oficiálním uvedení na trh výrobci a dodavateli!

* Spoluracujeme výhradně s autorizovanými dodavateli hodinek pro ČR a tímto zaručujeme 100% garanci originality hodinek!

Celý článek... Proč nakupovat u nás
 

Slevové karty

Pokud jste držitelem slevové krarty Shere card, můžete v našem internetovém obchodě využít slevu na nákup zboží až do 10%. Slevu nelze uplatnit na modely hodinek, u kterých je uvedena již akciová cena.

SLEVA:
     SPHERE CARD - 5% , SPHERE CARD VIP - 10%

Celý článek... Slevové karty
 

Dárky nebo selva 10%

K hodinkám zároveň můžete získat hodnotné dárky jako meteostanici Sencor SWS 11, švýcarský nožík Victorinox ESCORT nebo okamžitou slevu 10%.

Poznámka: Dárky se se slevou nekombinují.
Pokud si uplatníte slevu 10%, dárek již nebude součástí balení.

 

Celý článek... Dárky nebo selva 10%
 

Sleva - 5% při opakovaném nákupu:

Každý zákazník získává při opakovaném nákupu hodinek dodatečnou slevu 5%, slevový kupón. Sleva z částky hodinek Vám bude automaticky odečtena při zadání čísla kupónu v procesu objednávky.

Celý článek... Sleva - 5% při opakovaném nákupu:
 

Způsoby přepravy

Doprava a osobní odběr zboží:


Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní kurýrní společnosti IN TIME, případně je možný osobní odběr v obchodních prostorách naší společnosti: TIME IN, Mariánské náměstí 28/51, 010 01 Žilina, Slovenská republika.

Celý článek... Způsoby přepravy
 

Možnosti platby

♦ Způsoby platby:

Připravili jsme pro Vás několik způsobů úhrady za zboží, abychom Vám co nejvíce zjednodušili nakupování. Samozřejmě máte možnost zaplatit za zboží dobírkou - při převzetí zboží, bezhotovostním bankovním převodem, platebními kartami nebo službou Trustpay.

Celý článek... Možnosti platby
 

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vyměnit nebo vrátit (odstoupení od smlouvy) do 14 pracovních dnů od převzetí zásilky. Zboží můžete po převzetí rozbalit a odzkoušet obdobným způsobem jako při nákupu v klasickém kamenném obchodě.

Celý článek... Garance spokojenosti
 

Servis a péče o zákazníka

Naše péče o Vás jako zákazníka nekončí koupí hodinek a dále pokračuje zajišťováním komplexní péče o Vaše hodinky - záruční, pozáruční servis, úprava hodinek, výměna baterií, poradenství ...

Celý článek... Servis a péče o zákazníka
 

Extra funkce: filtr parametrů, porovnávání hodinek, příbuzné produkty ...

Filtr parametrů hodinek :

Pokud hledáte hodinky podle konkrétních parametrů a ne podle značky můžete použít náš filtr parametrů hodinek, podle kterého najdete hodinky kategorizovány např.. podle ceny hodinek, funkci, použitých materiálů, určení hodinek a podobně.

Celý článek... Extra funkce: filtr parametrů, porovnávání hodinek, příbuzné produkty ...
 

Kontakt

HODINKY PLANET, s. r. o.

Mariánske námestie 32

010 01 Žilina

Slovenská republika

IČ: 47341734

DIČ: 2023822724

Zapsaná v OR, oddíl C, číslo Vozka 59669 / L, podle § 8 odst.. 1 zákona č.. 530/2003 CFU o obchodním rejstříku ao změně některých zákonů dne 01.08.2013.

Poštovní adresa pro Českou republiku:

P. O. BOX 10, Hodinky Planet s.r.o., 739 91 Jablunkov

Celý článek... Kontakt