O nás

 
 
 
Hodinky > O nás
 

Obchodní prostory, více než 2000 modelů hodinek ihned k odběru

Internetový obchod www.hodinkyplanet.cz Vám přináší pohodlné a kvalitní nakupování hodinek v pohodlí Vašeho domova. Věnujeme se prodeji hodinek již 15 let a spolupracujeme pouze s výhradními a oficiálními distributory pro jednotlivé značky.

Jsme atorizovaný prodejce pro každou značku hodinek, kterou máme v nabídce. 
V našich obchodních prostorech najdete velké kolekce hodinek všech značek, které jsou v nabídce na www.hodinkyplanet.cz. Máme jednu z největších nabídek hodinek v SR okamžitě k odběru, více než 2000 modelů je možné doručit již následující pracovní den . Samozřejmostí je i osobní odběr za internetovou cenu, kdy si můžete hodinky prohlédnout případně Vám náš personál rád poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Poskytujeme garanci spokojenosti s nákupem u nás a péče o zákazníka v podobě záručního a pozáručního servisu. Možnost výměny nebo vrácení hodinek
Nabízíme světové značky hodinek za příznivé ceny, s co možná nejkratší dobou dodání a kvalitou námi poskytovaných služeb. Náš zákazník - náš pán.

Celý článek... Obchodní prostory, více než 2000 modelů hodinek ihned k odběru
 
 
 
Hodinky od autorizovaného prodejce

Hodinky pánské, dámské a dětské od renomovaných zn. jako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Timex, Esprit ... Výhodné ceny, akční nabídky na hodinky , vlastní obchodní prostory, poštovné zdarma... Všechny značky hodinek od autorizovaných distributorů pre SR a ČR, 100% garance originality! Neváhejte nás kontaktovat i telefonicky na 737 075 514.