Články

 
 
 
Hodinky > Články
 

CASIO pánské hodinky ERF 538D-1A Edifice Chronograph

Hodinky vyráběné pod značkou Casio nás již dlouhá léta pravidelně zásobují novými modely, hodinkami, které jdou s dobou a dobře vědí, co je momentálně "v kurzu". Casio nezná omezení, nabízí širokou škálu hodinek s jednoduchým a funkčním designem, jakož i hodinky pro profesionály a plnohodnotných vyznavače různých sportů. Jednou z nejprodávanějších edic je řada Casio Edifice. Představuje nám model hodinek Casio EFR 538D-1A. Funkční a přehledný vzhled ciferníku je u hodinek Edifice povinnou výbavou. Chronograf umožňuje měření času na ručičkových stopkách. Hodinky jsou navrženy pro drsných chlapců, a to zejména díky pevnému ocelovému pouzdru, masivní sportovní lunetě a zřetelně přehlednému ciferníku s číslicemi.

Celý článek... CASIO pánské hodinky ERF 538D-1A Edifice Chronograph
 

Dámské hodinky Festina 16743/1 Starlet

Značka Festina, známá zejména svým působením v cyklistice a sportu, nám tentokrát představuje model hodinek FESTINA 16743/1 s působivým názvem Starlet. Dámské luxusně působící hodinky už na první pohled mají něco, co zaujme nejen zvědavé dámy, ale i stálé zákazníky značky Festina. Dámský model 16743/1 v zlaceném provedení má svou největší devizu v kráse a provedení ciferníku. Hodinky nabízejí pohled na noční oblohu posetou hvězdami. Skutečně - jemné hvězdičky v zlaceném i nenápadném šedém provedení na pozadí s perleti, jsou netradičním, ale zároveň velmi romantickým a krásným doplňkem.

Celý článek... Dámské hodinky Festina 16743/1 Starlet
 

CASIO pánské hodinky MRW S300H-8B

Pánské hodinky Casio se svým novým modelem CASIO MRW S300H-8B přinášejí akční mladistvý vítr do jednoduchého designu. Casio MRW S300H nám nabízejí za vynikající cenu skutečně praktické a důležité funkce. Na první pohled velmi jednoduché hodinky nabízejí voděodolnost 100 metrů - vhodné na plavání a významné ulehčení celého servisu hodinek - a to solární dobíjení baterie.

Celý článek... CASIO pánské hodinky MRW S300H-8B
 

Optimalizovaný design pro tablety a mobilní telefony

Hodinkyplanet.sk již mají responsivní design pro tablety a mobilní telefony - jednoduchý nákup v naprostém pohodlí.

Responsivní design se dá charakterizovat jako adaptivní. Webová stránka se po návštěvě z různých mobilních zařízení dokáže přizpůsobit daným rozlišením displeje. Systém automaticky rozpozná parametry zařízení a přizpůsobí mu design a zobrazení webové stránky.

 

Módní hodinky ESPRIT ES107292002 Houston jaro Rosegold

Hodinky z jarní kolekce značky Esprit se nesou ve svěžím lehkém tónu. Esprit je mistrem ve vyjádření módy a stylu nejen v oblasti módy, ale mimořádně úspěšně se této značce daří i ve světě módních hodinek. Hodinky Esprit přicházejí vícekrát do roka s novými nápady, modely a inovativními prvky. Důkazem jejich "umění" je novinka - hodinky ESPRIT ES107292002 Houston Spring Rosegold.

Celý článek... Módní hodinky ESPRIT ES107292002 Houston jaro Rosegold
 

Hodinky GANT W10873 MILFORD

Značka Gant představuje ve světě módy významnou funkci, ať už hodinky se svým perfektně vyladěným designem, nebo oblečení představující pohodlnou a vkusnou eleganci. Hodinky z edice Gant Milford představují variantu barevně velmi zajímavou a vzhledem lákavou a zářivou. Černý kaučukový řemínek s typickým nápisem Gant svou jednoduchostí vystihuje "smýšlení" tohoto modelu.

Celý článek... Hodinky GANT W10873 MILFORD
 

Značkové hodinky DIESEL DZ7127

Hodinky Diesel, sexy značka plná extravagance a stylu, nám nabízí jednu ze svých "vlajkových lodí", a to konkrétně model DIESEL DZ7127. Tyto hodinky rozhodně patří mezi výrazné modely a nevšimnout si jich je v podstatě nemožné. Posuďte sami. Ciferník hodinek Vás okouzlí na první pohled průměru 57 mm a na tomto modelu i nádherně barevně laděným sklíčkem. Modrá barva skla se pohybem ruky s vlivem světla mění a tak působí jakoby vícebarevný. V netradičnosti je Diesel značkou č.. 1. Tak je tomu i při znázornění času.

Celý článek... Značkové hodinky DIESEL DZ7127
 

(C) 001.217.11.117.00 CERTIN DS Podium Lady Dámské hodinky

Komplexní nabídku hodinek CERTINA za super ceny najdete na stránce www.inhodinky.sk/certina-hodinky/

Celý článek... (C) 001.217.11.117.00 CERTIN DS Podium Lady Dámské hodinky
 

Dámské hodinky FESTINA 16646/4 Trend Dream

Značka hodinek Festina je především známá svým působením ve světě sportu, zejména cyklistiky. Kromě kvalitních sportovních chronografů však modelem FESTINA 16646/4 Trend Dream dokazuje, že moderní design a extravagantní vnímání měření času jí není cizí. Hodinky a celá řada Trend Dream nabízejí dámám skutečně zajímavý a zejména zářivý pohled na "ubíhající čas". Model 16646/4 s výraznou a kontrastní kombinací barev černého náramku a zlaceného pouzdra hodinek zaujme a potvrdí, že i extravagantní věci mohou být vysoce elegantní.

Celý článek... Dámské hodinky FESTINA 16646/4 Trend Dream
 

Pánské hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition

I letos, jako každý, nám Casio uvádí na trh nové hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition. Spolupráce hodinky versus red bull racing přinesla pro Casio skutečně prvotřídní "ovoce". Tentokrát ve spolupráci s Infiniti vychází model ERA 200RB-1A Limitovaná edice. Hodinky jednoznačně na úvod zaujmou svým vzhledem a barevnou kombinací. Povinnou výbavou tohoto modelu je logo "red bull racing", který rafinovaně kopíruje logo Casio Edifice přímo na ciferníku hodinek. Kompletní funkionalita zaručuje maximální využitelnost. Hodinky oblečete k elegantnímu saku nebo na vzrušující závod.

Celý článek... Pánské hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition
 

Dámské hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT

Dámské hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT
Hodinky značky Tissot a celá filozofie této prestižní hodinářské společnosti spočívá v udržení si švýcarské kvality a dokonalosti spojením s moderní současnoti. Hodinky a jejich vzhled je v dnešní době jedno z nejdůležitějších kritérií při zvolení si zajímavého šperku. Tissot však přesvědčil o své inovativnosti a dokázal, že ty nejkvalitnější komponenty dokážou být vsazeny do zcela rozličných a nápaditých tvarů a designů hodinek. Takovým modelem jsou i hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT. Už jejich název nám našeptává, že jde o model sportovní, pro dámy s vkusem a sportovní elegancí. Velmi přitažlivou kombinací barev je momentálně bezpochyby růžové zlato a bílá barva. Výrazné a luxusní.

Celý článek... Dámské hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT